De verduurzamers

Vanuit ons duurzame bedrijfspand in Bladel werkt een groot team verduurzamers waarmee we door heel Nederland actief zijn. Hieronder staan onze medewerkers en hun contactgegevens op een rij.

Maurice Schoenmakers

Algemeen Directeur
phone
+31(0)85 401 68 78
email
m.schoenmakers@xaam.nl

Ton Kroef

Operationeel Directeur
phone
+31(0)6 53 32 72 54
email
t.kroef@xaam.nl

Roel van Zoggel

Controller
phone
+31(0)85 401 68 78
email
r.vanzoggel@xaam.nl

Frank Sol

Commercieel Manager
phone
+31(0)6 14 49 30 90
email
f.sol@xaam.nl

Claudi Hoppenbrouwers

Managementassistente
phone
+31(0)85 401 68 78
email
c.hoppenbrouwers@xaam.nl

Koen van Leeuwen

Procesmanager
phone
+31(0)6 13 66 09 99
email
k.vanleeuwen@xaam.nl

Jimé Perumal

Marketing & communicatie
phone
+31(0)85 401 68 78
email
j.perumal@xaam.nl

mr. Janiska Klok-Bloem

Juridisch adviseur
phone
+31(0)85 401 68 78
email
j.klok@xaam.nl

Sander Spierings

Salesmanager
phone
+31(0)6 411 76 470
email
s.spierings@xaam.nl

Mark Jansen

Sales adviseur
phone
+31(0)6 40 872 179
email
m.jansen@xaam.nl

Kelly van Doorn

Sales adviseur
phone
+31(0)85 401 68 78
email
k.vandoorn@xaam.nl

Paul Fondon

Sales adviseur
phone
+31(0)6 54 93 30 56
email
p.fondon@xaam.nl

Lloyd Smeets

Sales adviseur
phone
+31(0)6 41 69 21 71
email
l.smeets@xaam.nl

Raney Kolen

Sales adviseur
phone
+31(0)6 14 25 46 84
email
r.kolen@xaam.nl

Mike Smulders

Sales adviseur
phone
+31(0)6 14 49 30 96
email
m.smulders@xaam.nl

Demi van de Zanden

Commercieel medewerker
phone
+31(0)85 401 68 78
email
d.vandezanden@xaam.nl

Zahori Horster

Commercieel medewerker
phone
+31(0)85 401 68 78
email
z.horster@xaam.nl

Sanne van Baest

Commercieel medewerker
phone
+31(0)85 401 68 78
email
s.vanbaest@xaam.nl

Giovanni de Vrij

Commercieel medewerker
phone
+31(0)85 401 68 78
email
g.devrij@xaam.nl

Sam Kokx

Commercieel medewerker
phone
+31(0)85 401 68 78
email
s.kokx@xaam.nl

Daan Lamers

Projectleider
phone
+31(0)6 24 35 88 25
email
d.lamers@xaam.nl

Jeewan Kalloe

Projectleider
phone
+31(0)85 401 68 78
email
j.kalloe@xaam.nl

Martijn Treffers

Projectleider
phone
+31(0)6 18 935 748
email
m.treffers@xaam.nl

Luuk Jansen

Projectmanager
phone
+31(0)85 401 68 78
email
l.jansen@xaam.nl

Astrid de Lepper

Projectbegeleider
phone
+31(0)85 401 68 78
email
a.delepper@xaam.nl

Sander van de Rijdt

Projectbegeleider AC
phone
+31(0)85 401 68 78
email
s.vanderijdt@xaam.nl

Roy Slaats

Service Coördinator
phone
+31(0)85 401 68 78
email
r.slaats@xaam.nl

Michelle de Graaf

Administratie
phone
+31(0)85 401 68 78
email
m.degraaf@xaam.nl

Geertje van Oorschot

Administratie
phone
+31(0)85 401 68 78
email
g.vanoorschot@xaam.nl

Helga Reiken

Debiteuren administratie
phone
+31(0)85 401 68 78
email
h.reiken@xaam.nl

Ripsime Gasparian

Receptioniste-Debiteurenbeheer
phone
+31(0)85 401 68 78
email
r.gasparian@xaam.nl

Nicole Verleijsdonk

Receptioniste
phone
+31(0)85 401 68 78
email
n.verleijsdonk@xaam.nl

Ed van der Vaart

Sr. PV-engineer
phone
+31(0)6 37 54 30 30
email
e.vandervaart@xaam.nl

Colin Hedges

PV-engineer
phone
+31(0)85 401 68 78
email
c.hedges@xaam.nl

Rogier Pijpers

PV-engineer
phone
+31(0)85 401 68 78
email
r.pijpers@xaam.nl

Tim van Gils

Elektromonteur AC
phone
+31(0)85 401 68 78
email
t.vangils@xaam.nl

Cedric Verhaegen

Elektromonteur AC
phone
+31(0)85 401 68 78
email
c.verheagen@xaam.nl

Ryan van Kessel

Elektromonteur AC
phone
+31(0)85 401 68 78
email
r.vankessel@xaam.nl

Pupa Domingos

Elektromonteur AC
phone
+31(0)85 401 68 78
email
p.domingos@xaam.nl