De verduurzamers

Vanuit ons duurzame bedrijfspand in Bladel werkt een groot team verduurzamers waarmee we door heel Nederland actief zijn. Hieronder staan onze medewerkers en hun contactgegevens op een rij.

Maurice Schoenmakers

Algemeen Directeur
phone
+31(0)85 401 68 78
email
m.schoenmakers@xaam.nl

Roel van Zoggel

Financieel Directeur
phone
+31(0)85 401 68 78
email
r.vanzoggel@xaam.nl

Leon Brull

Sales Directeur
phone
+31(0)6 53 467 844
email
l.brull@xaam.nl

Ton Kroef

Operationeel Directeur
phone
+31(0)6 53 32 72 54
email
t.kroef@xaam.nl

Claudi Hoppenbrouwers

Managementassistente
phone
+31(0)85 401 68 78
email
c.hoppenbrouwers@xaam.nl

Koen van Leeuwen

Procesmanager
phone
+31(0)6 13 66 09 99
email
k.vanleeuwen@xaam.nl

Jimé Perumal

Marketing & communicatie
phone
+31(0)85 401 68 78
email
j.perumal@xaam.nl

mr. Janiska Klok-Bloem

Juridisch adviseur
phone
+31(0)85 401 68 78
email
j.klok@xaam.nl

Grace Blume

Receptioniste
phone
+31(0)85 401 68 78
email
g.blume@xaam.nl

Rik Silderhuis

Salesmanager - Noord
phone
+31(0)6 57 24 15 98
email
r.silderhuis@xaam.nl

Sander Spierings

Salesmanager - Zuid
phone
+31(0)6 411 76 470
email
s.spierings@xaam.nl

Ronald Siersema

Sales adviseur
phone
+31(0)6 217 188 15
email
r.siersema@xaam.nl

Mark Jansen

Sales adviseur
phone
+31(0)6 40 872 179
email
m.jansen@xaam.nl

Roy Sint

Sales adviseur
phone
+31(0)6 41 38 89 11
email
r.sint@xaam.nl

Paul Fondon

Sales adviseur
phone
+31(0)6 54 93 30 56
email
p.fondon@xaam.nl

Lloyd Smeets

Sales adviseur
phone
+31(0)6 41 69 21 71
email
l.smeets@xaam.nl

Raney Kolen

Sales adviseur
phone
+31(0)6 14 25 46 84
email
r.kolen@xaam.nl

Zahori Horster

Sales adviseur
phone
+31(0)6 22 342 483
email
z.horster@xaam.nl

Demi van de Zanden

Commercieel medewerker
phone
+31(0)85 401 68 78
email
d.vandezanden@xaam.nl

Eelco Oostra

Sr. Projectbegeleider
phone
+31(0)85 401 68 78
email
e.oostra@xaam.nl

Luuk Jansen

Projectbegeleider
phone
+31(0)6 23 20 74 11
email
l.jansen@xaam.nl

Carlo van Doormalen

Projectbegeleider
phone
+31(0)85 401 68 78
email
c.vandoormalen@xaam.nl

Astrid de Lepper

Projectbegeleider
phone
+31(0)85 401 68 78
email
a.delepper@xaam.nl

Joey van Korven

Projectbegeleider
phone
+31(0)85 401 68 78
email
j.vankorven@xaam.nl

Richard Verhoef

Sr. Projectleider AC
phone
+31(0)6 38 59 45 57
email
r.verhoef@xaam.nl

Sander van de Rijdt

Projectbegeleider AC
phone
+31(0)85 401 68 78
email
s.vanderijdt@xaam.nl

Geertje van Oorschot

Administratie
phone
+31(0)85 401 68 78
email
g.vanoorschot@xaam.nl

Michelle de Graaf

Administratie
phone
+31(0)85 401 68 78
email
m.degraaf@xaam.nl

Helga Reiken

Debiteuren administratie
phone
+31(0)85 401 68 78
email
h.reiken@xaam.nl

Martijn Treffers

Proces- en kwaliteitsmanager
phone
+31(0)6 18 935 748
email
m.treffers@xaam.nl

Ed van der Vaart

Sr. PV-engineer
phone
+31(0)6 37 54 30 30
email
e.vandervaart@xaam.nl

Colin Hedges

PV-engineer
phone
+31(0)85 401 68 78
email
c.hedges@xaam.nl

Jet Jansen

Kwaliteitscontrole
phone
+31(0)85 401 68 78
email
j.jansen@xaam.nl

Tim van Gils

Elektromonteur AC
phone
+31(0)85 401 68 78
email
t.vangils@xaam.nl

Cedric Verhaegen

Elektromonteur AC
phone
+31(0)85 401 68 78
email
c.verheagen@xaam.nl

Ryan van Kessel

Elektromonteur AC
phone
+31(0)85 401 68 78
email
r.vankessel@xaam.nl

Pupa Domingos

Elektromonteur AC
phone
+31(0)85 401 68 78
email
p.domingos@xaam.nl