De verduurzamers

Vanuit ons duurzame bedrijfspand in Bladel werkt een groot team verduurzamers waarmee we door heel Nederland actief zijn. Hieronder staan onze medewerkers en hun contactgegevens op een rij.

Maurice Schoenmakers

Algemeen Directeur
phone
+31(0)85 401 68 78
email
m.schoenmakers@xaam.nl

Ton Kroef

Operationeel Manager
phone
+31(0)6 53 32 72 54
email
t.kroef@xaam.nl

Roel van Zoggel

Controller
phone
+31(0)85 401 68 78
email
r.vanzoggel@xaam.nl

Frank Sol

Commercieel Manager
phone
+31(0)6 14 49 30 90
email
f.sol@xaam.nl

Jimé Perumal

Marketing & communicatie
phone
+31(0)85 401 68 78
email
j.perumal@xaam.nl

Sander Spierings

Salesmanager
phone
+31(0)6 411 76 470
email
s.spierings@xaam.nl

Mark Jansen

Sales adviseur
phone
+31(0)6 40 872 179
email
m.jansen@xaam.nl

Paul Fondon

Sales adviseur
phone
+31(0)6 54 93 30 56
email
p.fondon@xaam.nl

Mike Smulders

Sales adviseur
phone
+31(0)6 14 49 30 96
email
m.smulders@xaam.nl

Richard Nijhof

Sales adviseur
phone
+31(0)6 34 33 11 51
email
r.nijhof@xaam.nl

Kevin de Jong

Sales adviseur
phone
+31(0)6 83 80 52 27
email
k.dejong@xaam.nl

Luuk Jansen

Projectmanager
phone
+31(0)85 401 68 78
email
l.jansen@xaam.nl

Daan Lamers

Projectleider
phone
+31(0)6 24 35 88 25
email
d.lamers@xaam.nl

Krishan Boere

Projectleider
phone
+31(0)85 401 68 78
email
k.boere@xaam.nl

Bas van Uunen

Projectleider
phone
+31(0)85 401 68 78
email
b.vanuunen@xaam.nl

Jeewan Kalloe

Projectleider
phone
+31(0)85 401 68 78
email
j.kalloe@xaam.nl

Sander van de Rijdt

Projectbegeleider AC
phone
+31(0)85 401 68 78
email
s.vanderijdt@xaam.nl

Roy Slaats

Service Coördinator
phone
+31(0)85 401 68 78
email
r.slaats@xaam.nl

Geertje van Oorschot

Administratie
phone
+31(0)85 401 68 78
email
g.vanoorschot@xaam.nl

Nicole Verleijsdonk

Receptioniste
phone
+31(0)85 401 68 78
email
n.verleijsdonk@xaam.nl

Ed van der Vaart

Sr. PV-engineer
phone
+31(0)6 37 54 30 30
email
e.vandervaart@xaam.nl

Rogier Pijpers

PV-engineer
phone
+31(0)85 401 68 78
email
r.pijpers@xaam.nl

Cedric Verhaegen

Elektromonteur AC
phone
+31(0)85 401 68 78
email
c.verheagen@xaam.nl

Ryan van Kessel

Elektromonteur AC
phone
+31(0)85 401 68 78
email
r.vankessel@xaam.nl